Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

Grać

Automat Resident od słynnego dewelopera Igrosoft to jasna i ekscytująca gra, w której będziesz musiał spróbować swoich sił w roli prawdziwego szpiega. Gra ma niezwykły design, a główny bohater nie pozwoli graczowi nudzić się w kasynie Slottica.

Slot został wydany w 2019 roku i już stał się prawdziwą legendą. Gra ma wszystko, co doceniają fani automatów Igrosoft: jasną i nieco humorystyczną fabułę, pełnoprawną grę bonusową z dwoma poziomami, grę ryzyka i duże mnożniki wygranych.

Gracz będzie musiał rozwiązać kod z życia wraz ze szpiegiem. Atmosfera gry sięga czasów II wojny światowej, a główny bohater przypomina Pinokia, postać ze starych reklam. Wygraną zapewni kombinacja trzech lub więcej identycznych symboli. W tej grze bębny ozdobione są wizerunkami rewolweru, pozera, pogoni, orderu i pocisku artyleryjskiego. Dostępny jest również symbol Wild - jest to wizerunek miotacza ognia. Może zastąpić dowolny symbol, tworząc zwycięską kombinację.

Gra otrzymała dodatkową nazwę "Safes" dzięki specjalnemu symbolowi, który aktywuje rundę bonusową. Łatwo zauważyć, że ma on wesołą minę - szuka go szpieg.

Wygląd automatu Resident

Wszystkie automaty Igrosoft są wykonane w jednym stylu, a Resident kontynuuje tę tradycję. Gra ma klasyczny dla dewelopera wygląd: kreskówkową grafikę 2D w stylu starych gier przeglądarkowych, jasne obrazy i nieco przestarzałą muzykę. Można ją jednak wyłączyć.

Interfejs w Resident Slot jest taki sam jak w innych grach tego producenta. Wszystkie przyciski sterowania grą znajdują się w kolumnach po lewej i prawej stronie pola gry. Przyciski do zarządzania zakładami i uruchamiania bębnów znajdują się po prawej stronie:

 • "Zakład" pozwala wybrać liczbę kredytów na linię.
 • "Start" - przycisk uruchamiający obracanie się bębnów.
 • "Max Bet" - automatycznie ustawia największą kwotę.
 • "Pomoc" - wyjaśnia specyfikę gry i wypłaty według linii.
 • "Autoplay" - uruchamia automatyczny obrót bębnów.

Po lewej stronie znajdują się przyciski wyboru aktywnych linii wypłat (od 1 do 9) i sterowania muzyką. Kliknij przycisk u góry, aby uruchomić grę na pełnym ekranie.

Cechy techniczne, RTP i darmowość automatu Resident

Automat Resident ma następujące cechy:

 • Rozmiar pola 5x3;
 • 9 linii wypłat;
 • najwyższy mnożnik wynosi 5000;
 • 1-25 kredytów na linię;
 • zmienność jest prawdopodobnie średnia;
 • RTP 96%.

Zmienność to parametr charakteryzujący stosunek ryzyka do prawdopodobieństwa wystąpienia zwycięskiej kombinacji i wielkości wygranej. Im jest on wyższy, tym większe ryzyko, tym rzadsze zwycięskie kombinacje, ale tym wyższe nagrody. Igrosoft nie podał dokładnych informacji na temat zmienności tej gry, ale prawdopodobnie jest ona średnia, podobnie jak w innych grach tego dostawcy.

RTP to wskaźnik zwrotu dla gracza. Pokazuje on, jaki procent całkowitej kwoty wszystkich zakładów automat wypłaca w formie wygranych losowym graczom.

Gra ryzyka

Slot Resident oferuje grę ryzyka umożliwiającą podwojenie wygranych po każdej udanej rundzie. Aby rozpocząć, kliknij przycisk Ryzyko. Zostaniesz przeniesiony do gry, w której będziesz musiał wybrać kartę spośród dostępnych. Jeśli twoja karta będzie wyższa niż karta krupiera, otrzymasz podwójną nagrodę. Jeśli jednak tak się nie stanie, wygrane za następną rundę przepadną. Aby zrezygnować z gry ryzyka, kliknij przycisk "Wypłać".

Gra bonusowa

Automat Seifa zawdzięcza swoją nazwę grze bonusowej. Zostanie ona uruchomiona automatycznie, jeśli na bębnach pojawią się trzy symbole z wizerunkiem safari. W rundzie bonusowej należy otworzyć łącznie 4 sejfy. Symbol, który pojawi się w skrzyni, określi wielkość nagrody. Jeśli pojawi się dynamit, gra zostanie przerwana.

Jeśli wszystkie sejfy zostaną pomyślnie otwarte, rozpocznie się drugi poziom. Tutaj musisz otworzyć jeden z dwóch pokoi. Jeśli znajdziesz szczęśliwego kota za drzwiami, wygrasz i otrzymasz dodatkową nagrodę. Jeśli nie masz szczęścia i w pokoju znajduje się strażnik, gra zostanie zakończona.

Wysokość wygranych zależy od zakładu i symboli w pierwszej rundzie. Jackpot wynosi x62500.

X
🚀 Grać 💎 Bonus