Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Playboy

Grać

Slot Playboy od Microgaming oferuje zanurzenie się w atmosferze niekończącej się zabawy w towarzystwie pięknych dziewczyn. Drogie samochody i motocykle, okazałe wygrane w kasynach Slottica PL i zabawa w rezydencji Playboya - czyż nie o takim życiu marzą miliony ludzi? Co więcej, automat umożliwia spełnienie takich marzeń poprzez trafienie jackpota w grze z ciekawą mechaniką i opcjami bonusowymi.

Wygląd automatu Playboy

Projekt slotu Playboy łączy w sobie jasne kolory i klasyczne odcienie, które symbolizują dobrą zabawę dla mężczyzn (czarny, srebrny, złoty). Oczywiście samochód ozdobiony jest pięknymi dziewczynami o różnych gustach - blondynkami, rudymi, brązowymi i brunetkami. Podczas gry słychać dyskretną muzykę, która staje się bardziej dynamiczna i towarzyszą jej animacje, gdy wygrywasz.

Pole gry składa się z 5 bębnów z 3 komórkami w każdym. Zamiast linii wygrywających wykorzystywane są kombinacje tych samych symboli, umieszczonych na sąsiadujących slotach - w sumie jest ich 243. Panel sterowania znajduje się po prawej stronie: są tam przyciski do pojedynczych, automatycznych i szybkich obrotów, menu do dostosowywania kwoty zakładu i szczegółowe informacje o slocie. Współczynnik RTP wynosi 96,57%, czyli nieco więcej niż średnia w branży.

Cechy automatu Playboy

Playboy wyróżnia się na tle innych automatów nie tylko odważną zawartością, ale także ciekawą mechaniką:

  • Wild podwaja wartość kombinacji, które uzupełnia.
  • Scattery przyznają 10-25 darmowych obrotów z dodatkowymi modyfikatorami, które otwierają się stopniowo.
  • Linie wygrywające są zastępowane kombinacjami kolejnych identycznych symboli, dzięki czemu użytkownicy mogą zdobyć nagrodę na 243 sposoby.
  • Scattery są wypłacane za obecność pola o znaczących współczynnikach na dowolnych komórkach zgodnie z aktualną kwotą zakładu.

Tak więc Playboy to nie tylko automat o półnagich dziewczynach, ale także wysokiej jakości gra, która będzie interesująca dla zabicia czasu.

Darmowe obroty w grze Playboy

Głównym bonusem w grze Playboy są darmowe obroty, które są przyznawane po pojawieniu się 3 lub więcej symboli scatter na bębnach (2 symbole są płatne, ale nie przynoszą dodatkowych nagród). Darmowe obroty są przyznawane progresywnie:

  • Bonus standardowy - Kimi - 10 FS - wszystkie wygrane są mnożone przez 5, obroty darmowe można ponownie uruchomić.
  • Od piątego obrotu - Sofia - 15 FS - po każdym obrocie darmowym na każdym bębnie pojawia się nowy symbol wild.
  • Od dziesiątego obrotu - Ashley - 20 FS - kolejne wygrane są obliczane z rosnącymi współczynnikami: x2, x3, x4 i x5.
  • Od piętnastego obrotu - Gillian - 25 FS - do 5 bębnów jest losowo wypełnianych symbolami wild.

Taki mechanizm motywuje graczy do bardziej entuzjastycznej gry na automatach, ponieważ w rezultacie mogą oni otrzymać bardzo "smaczne" nagrody.

Wnioski

Playboy to bardzo interesujący slot z odważną, ale nieoczywistą zawartością, który ma również interesującą mechanikę bonusową, która może potencjalnie zwiększyć kwotę zakładu o dziesiątki, setki, a nawet tysiące razy. Oczywiście, aby mieć największe szanse na trafienie jackpota, trzeba dużo grać, ale to wydaje się być główną zasadą hazardu. Współczynnik RTP na poziomie 96,57%, który jest wyższy niż średnia w branży, pozwoli ci regularnie wygrywać, jednocześnie ciesząc się męskim wyglądem gry.

X
🚀 Grać 💎 Bonus