Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Grać

Zanim zasiądziesz do gry w Book of Ra, będziesz musiał poznać niektóre zasady. Automat Book of Ra opracowany przez Novomatic, który wyłonił swojego lidera wśród innych slotów, a został nim automat Book of Ra. Wchodząc do emulatora, wydaje się, że jesteś transportowany przez wehikuł czasu, w starożytnym Egipcie. To wyjątkowa okazja, aby dostać się do miejsc, które zniknęły dawno temu.

Slot Book of Ra daje ci możliwość spróbowania szczęścia w poszukiwaniu ukrytego skarbu faraona. Ponadto w Book of Ra w kasynie Slottica można zagrać za darmo, aby zapoznać się z grą, a następnie bezpiecznie wymienić ją na prawdziwe pieniądze.

Recenzja slotu Book of Ra

Przechodząc do ogromu urządzenia, zobaczysz przed sobą 5 bębnów i 9 aktywnych linii wypłat. Aby zagrać na automacie Book of Ra online, musisz określić ich liczbę. book of ra do gry za darmo Ponadto, deweloperzy Novomatic, dla swoich graczy, stworzył kolorowy design, projekt, tak, że były ciekawe i ekscytujące grać online w book of ra. Jesteś nie tylko przyszedł, aby wygrać, i po prostu spędzić czas. Gra w Book of Ra jest bardzo łatwa do zrozumienia, nie będzie trudna nawet dla początkujących.

Symbolika maszyny Book of Ra

Book of Ra przedstawia takie interesujące atrybuty, jak starożytne kroniki z niezwykłymi i tajemniczymi pismami, dodatkowo zobaczysz karty bogów, sfinksów i inne, które przypominają ci o starożytności Egiptu. Najbardziej podstawowym symbolem księgi Ra jest obraz księgi Ra. Zbierając go w niezbędnej kombinacji, możesz zarobić dobrą kwotę. Co więcej, ten żeton działa jak dzika karta, czyli zastępuje dowolne symbole.

Gra ryzyka w Book of Ra

Jeśli już otrzymałeś wygraną, ale chciałbyś ją zwiększyć, powinieneś zaryzykować i walczyć w rundzie ryzyka Book Ra. Polega ona na tym, że przed tobą będzie jedna otwarta karta należąca do krupiera i cztery zamknięte. Musisz otwierać karty pojedynczo, tak aby zakryły kartę krupiera. Jeśli karta nie zostanie zakryta, gra zostanie zakończona, a gracz straci swój ostatni zakład.

Będziesz mieć również dostęp do gry bonusowej, gdy wypadną trzy obrazki Book of Ra. Jeśli ci się poszczęści, możesz otrzymać 10 bonusowych obrotów. Grając online w Book of Ra, będziesz zaskoczony jego wyjątkowością. Temat starożytnego Egiptu zawsze zaskakiwał wszystkich fanów hazardu. Rozpocznij rozgrywkę już dziś, ponieważ szczęście uśmiechnie się do ciebie już od pierwszej minuty.

X
🚀 Grać 💎 Bonus